+372 507 82 30 / soiduoppe@gmail.com / Kalda tee 30, Tartu /

Teenused

Hoolitseme Teie sõidukite hoolduse eest, et rehvid vastaksid aastaaegadele, salong oleks puhas, õli vahetatud ja palju muud.

 

Meie teenuste broneerimine on lihtne: vali omale sobiv teenus loetelust, helista meile +372 53 482 566 ja kinnitame Teie broneeringu!

 

Professionaalne töö oma ala spetsialistidelt

Lühikesed ootejärjekorrad

Suurepärane kvaliteet

 

Asume: Vahi tööstuspark, Vabriku 2a, Tartu

Rehvivahetus

 

Meie juurest leiate kõik vajaliku, mis puudutab autorehve:

Rehvivahetus: Olgu tegemist hooajalise rehvivahetusega või uute rehvide paigaldamisega. 

Rehvide parandus: Pakume professionaalset rehvide parandusteenust, hinnates kahjustuse ulatust ja teostades vajalikud parandused.

Rehvide hoiustamine: Meie rehvide hoiustamise teenus pakub turvalist ja sobivat keskkonda teie suve- või talverehvide säilitamiseks järgmiseks hooajaks.

Uute rehvide müük: Valikus on lai valik kvaliteetseid rehve tuntud tootjatelt. 

 

al. 40 €

Õlivahetus

 

Meie õlivahetuse teenus tagab, et teie sõiduki mootor töötab sujuvalt ja tõhusalt, pikendades selle eluiga ja vähendades tulevikus tekkida võivaid kulusid.

Professionaalne õlivahetus: Meie kogenud tehnikud kasutavad ainult kvaliteetseid mootoriõlisid ja filtreid, tagamaks, et teie sõiduk saab parima võimaliku hoolduse. Me valime õli, mis sobib just teie sõiduki mudeli ja tootja spetsifikatsioonidega.

Mootori kontroll ja diagnostika: Õlivahetuse käigus kontrollime teie mootorit ja tuvastame võimalikud õlilekke probleemid.

 

al. 40 €

Keraamiline kaitse

 

Keraamiline vahatamine on uuenduslik lahendus, mis ühendab endas kõrgtehnoloogilised materjalid ja professionaalse pealekandmise, tagades sõiduki välimusele pikaajalise kaitse ja ilu.

Pikaajaline kaitse: Keraamiline vaha loob tugeva kaitsekihi, mis kaitseb sõiduki värvipinda kriimustuste, UV-kiirguse, saaste ja muude keskkonnamõjude eest. 

Erakordne läige ja sära: Keraamiline vaha annab sõiduki värvile sügava läike ja rikkaliku sära.

Vee ja mustuse tõrjumine: Tänu oma hüdrofoobsetele omadustele tõrjub keraamiline kate vett ja mustust, hõlbustades sõiduki puhastamist ja hooldamist.

 

al. 40 €

Salongipuhastus

 

Meie põhjalik sügavpuhastus eemaldab mustuse, tolmu ja plekid kõikidelt pindadelt, sealhulgas istmetelt, armatuurlaualt, uksepolstritelt ja vaipadelt. Kasutame kvaliteetseid puhastusvahendeid ja -seadmeid, et tagada tõhus ja ohutu puhastus.

Eemaldame ebameeldivad lõhnad, nagu tubakasuits ja lemmikloomade lõhnad, jättes teie sõiduki värske ja meeldiva lõhnaga.

Puhastame hoolikalt kõik väiksemadki nurgad ja praod, tagades, et iga osa teie sõiduki interjöörist näeb välja puhas ja hooldatud.

 

al. 40 €

Tere!

Sinu paremaks mõistmiseks vali, millega saaksime sind järgmiseks aidata