+372 507 82 30 / soiduoppe@gmail.com / Kalda tee 30, Tartu /

Motorent

Loe lisaks

Rendi omale sobiv mootorratas ja tunne, kuidas tuul mühiseb ja vabadus kutsub!

 

Mootorratta rent Tartus on lihtne: vali omale sobiv sõiduk loetelust, helista meile +372 53 482 566 ja kinnitame Teie broneeringu!

 

Rendi kaasaegsed ja kvaliteetsed mootorrattad Tartus

Meie mootorrattad on alati parimas tehnilises seisukorras

Vajadusel saab rentida meie käest ka motovarustust ( riided, kiiver, saapad)

 

Asume: Vahi tööstuspark, Vabriku 2a, Tartu vald

Benelli TRK 502

 

Benelli TRK 502 on keskmise suurusega matkaratas, mis on loodud nii linnasõiduks kui ka pikemateks reisideks. Rattal on 35 kW võimsusega mootor. Ratas on varustatud mugavate istmete ja ergonoomilise sõiduasendiga, mis tagab mugavuse ka pikematel sõitudel.

Standardvarustuses on kohvrid, mis pakuvad palju ruumi isiklike esemete ja reisivarustuse jaoks. Kohvrid on veekindlad ja vastupidavad, tagades, et esemed püsivad kuivad  igasugustes ilmastikutingimustes.

Benelli TRK 502-35kw on tuntud oma suurepärase tasakaalu ja juhitavuse poolest, mis muudab selle ideaalseks valikuks nii algajatele kui ka kogenud sõitjatele. Lisaks on sellel kaasaegne disain ja mitmed tehnoloogilised funktsioonid, nagu ABS-pidurid ja digitaalne näidikupaneel.

 

75€ / 24h

Kawasaki z650-d

 

Kawasaki z650 on keskmise suurusega tsikkel, millel on 51 kW (umbes 68 hobujõudu) mootor, mis ühendab endas võimsuse ja juhitavuse. Selle sportlik ja kaasaegne disain on iseloomulik Kawasaki Z-seeriale, pakkudes teravaid jooni ja agressiivset välimust.

Z650 paistab silma oma kerge raami, suurepärase manööverdusvõime ja juhitavusega, muutes selle sobivaks nii linnasõiduks kui ka keerulisemateks teekondadeks.

Mootorratas on varustatud kaasaegsete funktsioonidega nagu ABS-pidurid, digitaalne näidikupaneel ja LED-tuled. Selle reguleeritav sidur ja käiguvahetus tagavad sujuva sõidukogemuse. Kawasaki Z650 on tuntud oma tasakaalu, kerge kaalu ja sujuva mootori poolest.

75€ / 24h

Motovarustus

Kiivrid, joped  kaitsmed, püksid, saapad, kindad, kiivrisukad.

30€/24h

Tere!

Sinu paremaks mõistmiseks vali, millega saaksime sind järgmiseks aidata