Sõiduõppe tunnid kõigile B-, BE-, C-, CE-kat.

Pakume B-kategooria sõiduõpet. Enne Maanteeameti sõidueksamit on vaja veel kord meelde tuletada kõik eelnevalt õpitu. Sõidame läbi kohad, kus olete end varasemalt tundnud ebakindlalt ja kohad, mis on riiklikel eksamitel raskusi valmistanud.

Juhilubade omanikel on võimalik tutvuda liiklusseaduse muudatustega ja liikluskorraldusega ning  õppida ökonoomsemalt sõitma. Kui tunnete ennast autoroolis ebamugavalt ja sõitmine tundub olevat keeruline on võimalus meie juures kõike meelde tuletada, et sõitmisel ennast kindlalt tunda. Meestel kui naistel, olenemata vanusest, on väiksemad või suuremad põhjused osaleda meie kursustel kus saate oma sõiduoskusi parandada ja meelde tuletada.  Tutvustame autot, hooldust, sõidukite uusi süsteeme või parkimisega seonduvat. Käsitleme eelkõige õpilas soove.  Sõidukid on kaasaegsed ja õpetajate kvalifikatsioon kõrge.  Hoiame oma õpetajate oskusi kõrgena, pidevate lisakoolituste näol.  Sõidame autokooli autoga või oma autoga. Tagaistmele saate kaasa võtta ka abikaasa või sõbra, lisatasu selle eest ei võta, oleme rõõmsad, et teenus toimib. Mõistva ja uusi oskusi õpetava koolitaja kõrval on meelepärane sõita ja õppida.  

Kui oma autokoolis ei ole võimalik sobivat aega leida või Te pole rahul - võtke dokumendid kaasa ja tulge meile õppima. automaatkäigukastiga kui ka manuaalkäigukastiga õppesõidukiga.

Sõidutunnis osalemiseks on vaja õpingukaarti, autokooli tunnistust või juhiluba.

Helistage 50 78 230 ja lepime kokku sõidu aja.

    

Registreeri kursusele