EcoDriving-ökonoomse sõidu koolitus kõigile

Eco-Driving koolitus

Ühepäevane koolitus, kella 9:oo kuni 15:oo-ni, kus lahkame kehtivat liiklusseadust ja õpime säästlikumalt ning ohutumalt sõitma.

Sõida ohutult ja säästlikult. Peale koolitust on õpilane võimeline kokku hoidma  vähemalt 10%  kütusekulust, sest koos suudame rakendada autotootjate poolt pakutud võimalusi ökonoomsemaks sõiduks. Auto sisepõlemismootor on 125.a. jooksul arenenud vähe väntmehhanismi poolelt kuid kütuse etteanne on arenenud edasi väga võimsalt. Ranged kekskkonnanõuded sunnivad autotootjaid veelgi kiiremale tegutsemisele. Märkimisväärne kokkuhoid tuleb ka hoolduskuludelt ja seda isegi kuni 50% kuna pidurite ja rehvide kulumine väheneb oluliset. Pidurid ja rehvid on sõidukil koht kust kokku hoida ei saa kunagi. Need peavad alati olema laitmatus korrras.

Kui tunnete ennast autoroolis ebamugavalt ja sõitmine tundub olevat raske on võimalus meie juures kõike meelde tuletada, et sõitmisel ennast kindlalt tunda. Nii meestel kui naistel, olenemata vanusest, on väiksemad või suuremad põhjused osaleda meie kursustel kus saate oma sõiduoskusi parandada ja meelde tuletada.  Kursusel tutvustame auto hooldust, sõidukite uusi süsteeme või parkimise võlu avastamist. Kursus käsitleb eelkõige kursuslaste soove.  Seadmed on kaasaegsed ja õpetajate kvalifikatsioon kõrge.  Hoiame oma õpetajate oskusi kõrgena, pidevate lisakoolituste näol. Saab/võib sõita autokooli autoga või oma autoga. Tagaistmele saate kaasa võtta ka abikaasa või sõbra, lisatasu selle eest ei võta, oleme rõõmsad, et teenus toimib. Räägime ka elektriautodest.

Mõistva ja uusi oskusi õpetava koolitaja kõrval on meelepärane sõita ja õppida.  

EcoDriving koolitus sõidu-ja veoauto juhtidele. Ökonoomselt sõites sõidad ka ohutult, sest sõiduvõtted on täpselt samasugused.

See ei peata küll kliimamuutusi kuid aitab kindlasti looduskeskkonda ja hoiab kokku sinu või sinu ettevõtte  raha.

 

Registreeri kursusele